Industrial

Industrial

Branża przemysłowa charakteryzuje się wysoka dynamika rozwoju technologii, coraz szybszym tempem wdrażania nowych produktów oraz rozwojem innowacyjności. W efekcie nie wszystkie firmy są w stanie podążać wyznaczonym trendom w rozwoju innowacji, technologii i zachować przewagę konkurencyjną oraz sprostać płynącym z otoczenia rynkowego wymaganiom i oczekiwaniom Klientów.

Producenci OEM, a przede wszystkim ich dostawcy i partnerzy detaliczni są zmuszani do ciągłego doskonalenia, optymalizacji procesów, ciągłej redukcji kosztów i podążania w kierunku automatyzacji. Niestety nie wszystkie firmy na to stać i nie wszyscy mają wypracowaną strategię innowacji wraz z przeznaczonym na to kapitalem, by nieustannie korzystać z nowości technicznych i technologicznych.

Krytycznym elementem staje się szybkie, efektywne wdrażanie nowych produktów a co za tym idzie umiejętnie kształtowanie synergii pomiędzy strategią handlowa a strategia operacyjna oraz wykorzystanie odpowiednich narzędzi i kanałów komunikacji. Kluczowe staje się efektywniejsze wykorzystanie tych samych zasobów, by produkować więcej, lepiej, bardziej innowacyjnie i taniej.

Kluczowymi elementami do przewagi konkurencyjnej są więc procesy związane z: 

  • Wdrażaniem nowych inicjatyw/produktów i usług
  • Elastyczny łańcuch dostaw
  • Redukcja czasów dostaw
  • Efektywne zarzadzanie kompleksowością bez podnoszenia kosztów
  • Optymalizacja czasów przezbrojeń
  • Odchudzanie produkcji oraz procesów ją wspomagających

Pomagamy naszym klientom odpowiedzieć na ich strategiczne pytania oraz maksymalizować zyski na każdym etapie cyklu życia produktu, łącząc wyniki finansowe z działaniami operacyjnymi, proponując i wdrażając rozwiązania prowadzące do utrzymania i wzrostu przewagi konkurencyjnej.

 

Masz pytania? Napisz do nas

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane